نسخه ی اصلاح شده ی گزارش علم سنجی اعضای هیات علمی (بهمن ماه 1391 آرشیو ...

 

نسخه‏‏‏ ي اصلاح شده‌ي گزارش علم سنجي بهمن ماه 1391

اعضاي محترم هيات علمي

دانشگاه علوم پزشكي تهران

نسخه‌ي اصلاح شده‌ي دومين گزارش جامع علم سنجي، مربوط به بهمن ماه سال 1391، كه بر اساس بازخوردهاي دريافتي از شما عزيزان تهيه شده است، بدين وسيله تقديم مي‌شود. لازم به ذكر است كه به منظور انجام اين اصلاحات، كليه اعتراضات دريافتي از طريق اي‌ميل يا تلفن مورد بررسي و استفاده قرار گرفته و در صورت وارد بودن هر نوع اعتراض، به شكل مقتضي تغيير لازم ايجاد شده است. در اين راستا خواهشمند است به دو  نكته‌ي مهم توجه بفرماييد:

ـ اول اين كه ملاك ارايه‌ي شاخص‌هاي مورد نظر، بررسي انجام شده در بهمن ماه سال 1391 مي‌باشد. بنابراين تغييراتي كه پس از اين تاريخ در شاخص‌هاي عزيزان اتفاق افتاده باشد در اين گزارش به روز نشده و ان شا الله در گزارش جامع بعدي اعمال خواهد شد.

ـ دوم اين كه هم‌چون ويرايش‏هاي قبل، اين گزارش شامل شاخص‏هاي آن عده از اعضاي محترم هيات علمي دانشگاه است كه دست كم سه مقاله‌ي نمايه شده در نمايه نامه اسكوپوس داشته باشند.

در صورت وجود سوال يا ابهام در مورد اين گزارش، مي‏توانيد از طريق آدرس اي ميل tumspressnew@tums.ac.ir يا تلفن 88954395 (بين ساعات 12 تا 14 روزهاي شنبه تا چهارشنبه) موضوع را با ما در ميان بگذاريد.

 

 

با تشكر فراوان

اداره‌ي انتشارات و علم‌سنجي دانشگاه

(ارديبهشت ماه 1392)

 

 

· مرتب شده بر اساس حروف الفبا 

· مرتب شده بر اساس H-Index (در صورت يكسان بودن اين شاخص، افراد به ترتيب، بر اساس تعداد مقالات، تعداد استنادات، و حروف الفبا مرتب شده‌اند)

· مرتب شده بر اساس تعداد مقالات (در صورت يكسان بودن اين شاخص، افراد به ترتيب، بر اساس شاخص H، تعداد استنادات، و حروف الفبا مرتب شده‌اند)

· مرتب شده بر اساس تعداد استنادات (در صورت يكسان بودن اين شاخص، افراد به ترتيب، بر اساس شاخص H، تعداد مقالات، و حروف الفبا مرتب شده‌اند)

· مرتب شده بر اساس H-Index بدون خود استنادي (در صورت يكسان بودن اين شاخص، افراد به ترتيب، بر اساس شاخص H، تعداد مقالات، و حروف الفبا مرتب شده‌اند)

· مرتب شده بر اساس تعداد استنادات بدون خود استنادي (در صورت يكسان بودن اين شاخص، افراد به ترتيب، بر اساس شاخص H، تعداد مقالات، و حروف الفبا مرتب شده‌اند)